Vypisujeme jeden z posledních letošních kurzů potápění pro začátečníky. Jeden z posledních, protože každý kurz musí být zakončen na venkovní lokalitě (my v Nauticu si na tom zakládáme) a to se řídí počasím a teplotou vody, které bohužel nejsme schopni ovlivnit. Pokud si říkáte, proč si dělat kurz na zimu, kdo by se potápěl ve studené vodě? Tak věřte, že mi ano. :) Ale pro ty zimuřivé, co se stanou členy klubu, máme zdarma připravené každou středu potápění v bazénu a potápěčeské věži, kde můžete i přes zimu trénovat v teplé vodě.

Kurz OWD je určen pro všechny, kdo si chtějí otevřít cestu do podvodního světa. Je to první krok k Vaší potápěčské kariéře. Společně se zkušenými instruktory si projdete v průběhu srpna a září 2018 teoretickou přípravou, praktickou přípravou v libereckém bazénu a potápěčské věži. Naučíte se základní dovednosti, které vás následně budou provázet každým ponorem v jakékoliv vodě.

Na závěr tohoto kurzu se budete moci rozhodnout na jaké přilehlé venkovní lokalitě kurz zakončíme. Zakončení na venkovní lokalitě je důležité, protože teprve tato voda vás připraví na reálné podmínky, s kterými se budete běžně setkávat.

Po absolvování kurzu se můžete účastnit dalších potápěčských programů pro pokročilé, zájezdů a můžete se stát členem Nautico klubu a využít tak dalších výhod, které to přináší. Pokud jste u nás absolvovali ochutnávku potápění AŽ NA DNO nejpozději 2 měsíce před započetím kurzu, máte nárok na slevu 500 Kč.

Máte-li zájem se kurzu zůčastnit, ozvěte se nám:
Marek - divemaster 608 383 308
(v případě, že se nedovoláte tak na - 777 288 100 - Petr instruktor)

Více informací o kurzu naleznete na stránce nautico.cz/kurzy-potapeni