Pojeďte si s námi prodloužit potápěčské léto do Egypta. Rudé moře je díky poměru cena výkon jednou z nejoblíbenějších potápěčských destinací. Pobyt bude na Sinajském poloostrovu, ve městě Dahab, kde na nás čeká pohodové potápko na oblíbených lokalitách jako Canyon, Blue Hole, Bells, Caves a další. V případě zájmu můžeme jet i na jednodenní potápko z lodi, popřípadě vyplout na Thistlegorm. Komu se na loď nebude chtít, může usednout třeba na velblouda a podívat se na neporušený reef Ras abu Galum. Starat se o nás bude osvědčená a oblíbená základna Lighthouse.

Ubytováni budeme kousíček od základny. K dispozici jsou dvou a třílůžkové moderně zařízené pokoje, vybavené klimatizací, TV SAT, WiFi, balkonem, ledničkou, telefonem, vlastní koupelnou. V areálu hotelu je bazén se sladkou vodou.

Divecentrum Lighthouse se specializuje na české, slovenské, maďarské klienty a leží přímo na pláži u moře. V ceně zájezdu je zahrnuté ubytování, snídaně, transfer z letiště, balíček 10 ponorů, průvodce, doprava na většinu lokalit (kromě prodávaných samostatně jako např. Thistlegorm), lahev a závaží.

Přihlášky a informace na info@nautico.cz, tel. 777 288 100