SUUNTO svolává všechny sondy (WIRELESS TRANSMITTER nebo TANK POD) bez rozdílu stáří a záruky. Na sondách bylo detekováno hrozící selhání, byť s minimální pravděpodobností. Sondy přineste k nám na prodejnu a my zajistíme výměnu.

Výrobce SUUNTO identifikoval možné bezpečnostní riziko týkající se všech bezdrátových sond SUUNTO, které přenášejí tlak v lahvi do kompatibilních potápěčských počítačů SUUNTO.  

Bezpečnost potápěče má pro SUUNTO nejvyšší důležitost. Přestože jde o extrémně malé riziko selhání produktu, bylo rozhodnuto zahájit stažení všech bezdrátových sond SUUNTO ke kontrole a upgrade. 

Jako doplňující servis poskytne SUUNTO bezplatnou výměnu baterie a jednoletou záruku na všechny kontrolované produkty bez ohledu na jejich datum pořízení. 

Pokud vlastníte bezdrátovou sondu SUUNTO WIRELESS TANK PRESSURE TRANSMITTER nebo SUUNTO TANK POD: 

  1. Nepoužívejte tento produkt při potápění, než dojde k jeho upgrade.
  2. Předejte Váš produkt Vašemu dealerovi SUUNTO k bezplatné kontrole a upgradu. (Není třeba dokládat záruční list ani doklad o koupi)
  3. Po obdržení Vašeho upgradovaného produktu jej prosím zaregistrujte na MySuunto pro potvrzení poskytnutí jednoleté záruky na produkt od data jeho kontroly.