S ohledem na počasí vypisujeme poslední letošní kurz potápění pro začátečníky. Poslední, protože každý kurz musí být zakončen na venkovní lokalitě (my v Nauticu si na tom zakládáme). To se řídí počasím a teplotou vody, které bohužel nejsme schopni ovlivnit. Pokud si říkáte, proč si dělat kurz na zimu, kdo by se potápěl ve studené vodě? Tak věřte, že mi ano. :) Ale pro ty zimuřivé, co se stanou členy klubu, máme zdarma připravené každou středu potápění v bazénu a potápěčeské věži, kde můžete i přes zimu trénovat v teplé vodě.

Kurz OWD je určen pro všechny, kdo si chtějí otevřít cestu do podvodního světa. Je to první krok k Vaší potápěčské kariéře. Společně se zkušenými instruktory si projdete v průběhu srpna a září 2018 teoretickou přípravou, praktickou přípravou v libereckém bazénu a potápěčské věži. Naučíte se základní dovednosti, které vás následně budou provázet každým ponorem v jakékoliv vodě.

Víkend 6.10 - 7.10.2018 strávíme teoretickou přípravou a tréninkem v libereckém bazénu a potápěčské věži, kde vás naučíme všechny potřebné dovednosti k dokončení kurzu a přechodu na volnou vodu (např. zvládnutí vztlaku, vyhledání regulátoru, záchrana partnera, nacvičení ztráty masky apod). Následující víkend 13.10 - 14.10.2018 přejdeme na venkovní lokalitu, kde nově nabité zkušenosti prověříme.

Po absolvování kurzu se můžete účastnit dalších potápěčských programů pro pokročilé, zájezdů a můžete se stát členem Nautico klubu a využít tak dalších výhod, které to přináší. Pokud jste u nás absolvovali ochutnávku potápění AŽ NA DNO nejpozději 2 měsíce před započetím kurzu, máte nárok na slevu 500 Kč.

Máte-li zájem se kurzu zůčastnit, ozvěte se nám:
Marek - divemaster 608 383 308
(v případě, že se nedovoláte tak na - 777 288 100 - Petr instruktor)

Více informací o kurzu naleznete na stránce nautico.cz/kurzy-potapeni