Kurz OWD je určen pro všechny, kdo si chtějí otevřít cestu do podvodního světa. Je to první krok k Vaší potápěčské kariéře. Společně se zkušenými instruktory si projdete v průběhu září a října 2019 teoretickou přípravou, praktickou přípravou v libereckém bazénu a potápěčské věži. Naučíte se základní dovednosti, které vás následně budou provázet každým ponorem v jakékoliv vodě.

Středu 18.9.2019 (další termíny tréninků budou domluveny v tuto středu) strávíme teoretickou přípravou a tréninkem v libereckém bazénu a potápěčské věži, kde vás naučíme všechny potřebné dovednosti k dokončení kurzu a přechodu na volnou vodu (např. zvládnutí vztlaku, vyhledání regulátoru, záchrana partnera, nacvičení ztráty masky apod). Následně pojedeme na venkovní lokalitu, kde nově získané dovednosti obhájíte v otevřené vodě.

Díký blížícímu se zájezdu do Egypta je možné ukončit kurz absolvováním venkovních ponorů právě tam. Více info o zájezdu na: nautico.cz/clanky/podzimni-dahab-2019

Po absolvování kurzu se můžete účastnit dalších potápěčských programů pro pokročilé, zájezdů a můžete se stát členem Nautico klubu a využít tak dalších výhod, které to přináší např. každou středu zdarma potápění v bazénu a potápěčeské věži, kde můžete i přes zimu trénovat v teplé vodě. Pokud jste u nás absolvovali ochutnávku potápění AŽ NA DNO nejpozději 2 měsíce před započetím kurzu, máte nárok na slevu 500 Kč.

Máte-li zájem se kurzu zůčastnit, ozvěte se nám:
Petr - instruktor 777 288 100
Marek - divemaster 608 383 308

Více informací o kurzu naleznete na stránce nautico.cz/kurzy-potapeni